KONST / Litografier / Färglitografi 14997415
nr 1499 7415
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 3/200. Färglitografi, bildmått: 30x33 cm, yttermått inklusive ram: 45x45 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:15:43
100 kr
150 kr
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal